Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dom  (Przeczytany 1776 razy)
Delilora
Nowy koń
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


Ave satan! >3


Zobacz profil
Dom
« : Listopad 26, 2012, 19:26:32 »

Alice mieszka sama (jakoż jej ojciec został w Danii) w ładniusim domku na obrzeżach miasta. Budyneczek jest głównie wykonany z kamienia i drewna. Ma bardzo ciekawy design i wspaniale się prezentuje nie tylko od zewnątrz, ale i wewnątrz. Wykonany i umeblowany w nowoczesnym stylu bardzo się wyróżnia wśród starych, ceglanych bloków, ale nie daje także poczucia przepychu, bogactwa posiadającej go osoby. Z zewnątrz mały i niepozorny - wewnątrz przestrzenny, robiący wrażenie. Za nim znajduje się także niewielki basen x3
Alice otrzymała dom od wuja. Czynsz jest głównie opłacany za miesięcznie dostarczane pieniądze od ojca.
Zapisane

Delilora
Nowy koń
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


Ave satan! >3


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 09, 2012, 12:39:07 »

< Alice >
Szłam ścieżką od stajni, aż dotarłam na przedmieścia. Kilka ulic bardziej w głąb miasta i już byłam przed swym domkiem. Otworzyłam furtkę i zatrzymałam się na chwilę uprzedzając to głębszym oddechem. Cały ogródek, razem ze ścieżką zasypany był śniegiem sięgającym po kostki. 'Trzeba znaleźć jakiegoś ochoczego gościa co by to usprzątał...' - pomyślałam. Byłam, no... troszkę zbyt drobna, żeby sprawnie obsłużyć się łopatą do śniegu. Przebrnęłam przez zasypaną ścieżkę docierając do drzwi. Chwilę męczyłam się z zamarzniętym zamkiem, aż w końcu wtargnęłam w ciepłe niewielkie pomieszczenie łukiem połączone z kuchnio-salonem. Wytarłam porządnie buty o wycieraczkę, ściągnęłam je i odstawiłam na miejsce. Rozebrałam się z zimowej odzieży i dotknęłam ręko grzejnika. Czując przyjemne, podnoszące na duchu ciepło mogłabym tak stać i stać, ale to chyba byłoby idiotyczne. Poszłam do kuchni, napiłam się odrobiny wody, która swoimi krystalicznymi drobinkami nawilżyła moje zziębnięte usta i usiadłam na kanapie. Przez chwilę tak siedziałam zastanawiając się co powinnam zrobić. Za oknem panował już mrok. Powstałam i schodami weszłam na piętro. Zanurzyłam się w szafie z ubraniami odkrywając cały swój ukochany strój jeździecki. Odłożyłam wszystko na wierzchu, na komodzie, aby jutro nie musieć grzebać w szafie. Na łóżku leżała gruba książka o zachęcającej różanej okładce. Opadłam na łóżko, otworzyłam książkę na stronie oznaczonej zakładką i kontynuowałam jej czytanie nie przejmując się wichurą i mrokiem na dworze.
Zapisane

Delilora
Nowy koń
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


Ave satan! >3


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 16, 2012, 19:48:50 »

< Alice >
Odłożyłam książkę na miejsce gdy tylko zauważyłam jak późna jest godzina. Pośpiesznie zjadłam kolacje latając po kanałach w telewizji, doprowadziłam się do poprawnego stanu w łazience, przebrałam w piżamę i rzuciłam na łóżko. Nie minęło kilkanaście minut gdy już spałam w najlepsze.
Obudziłam się gdy słońce już zawisło na niebie, tuż nad horyzontem. Zajęłam się sobą, zmieniając swój stan z zombie na funkcjonujący, w pełni żywy człowiek i zaczęłam przeszukiwać lodówkę w poszukiwaniu smakowitych kąsków. Zjadłam śniadanie, poleniuchowałam na kanapie i przygotowałam sobie strój do jazdy oraz smakołyki dla Delilory. Zmartwiłam się widząc na termometrze bardzo niską temperaturę. Miałam nadzieje na przyjemny teren, ale najwidoczniej z tego nici. Trzeba będzie poćwiczyć na hali.
Usiadłam przed komputerem monitorując napływ e-maili od ojca i przyjaciół. Czekałam aż nadejdzie dogodna godzina na wyruszenie.
Zapisane

Delilora
Nowy koń
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


Ave satan! >3


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 17, 2012, 18:57:49 »

< Alice >
Gdy nastała ta dogodna godzina, a słońce wisiało już nad, smętnie wyglądającymi zza mgły i chmur, górami powstałam na równe nogi, wpakowałam do torby to co potrzebne i już chciałam wyjść z domu na boso. Nałożyłam lekką, ale ciepłą sportową kurtkę i me kochane glaniaki <3. Opuściłam dom jak zwykle mordując się z przemarzniętym zamkiem i niemal zabijając się na zlodowaconym chodniku. Niezdarstwo <3

[zt]
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  



Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wojownicyburzy watahypotworow biblia-ksiega-faktow stormlife jeszgarbiony