Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapisy!  (Przeczytany 1656 razy)
Tiara
Przewodnik stada
Szybki koń
*****
Offline Offline

Wiadomości: 109



Zobacz profil Email
« : Listopad 03, 2012, 17:38:07 »

Tutaj zapisujesz się jako koń i jeździec.
Oto wzór na zapis dla konia:


Imię:
Wiek:
Płeć:
Rasa:
Historia:
Charakter:
Właściciel:


Tutaj jest wzór na zapis dla człowieka:

Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Płeć:
Historia:
Charakter:


Każdy musi mieć wszystkie wymogi!
Zapisane

Tiara
Przewodnik stada
Szybki koń
*****
Offline Offline

Wiadomości: 109



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 05, 2012, 21:07:12 »

Człowiek:

Imię: Ellie
Nazwisko: Grey
Wiek: 20 lat
Płeć: kobieta
Historia: Od zawsze mieszkała z rodzicami na farmie. Miała kontakt z końmi od najmłodszych lat. W życiu spotkało ją jedno straszne przeżycie...Raz na zawodach konnych spadła z konia i złamała nogę w dwóch miejscach. Lekarz powiedział, że nie powinna już jeździć. Może się to źle dla niej skończyć. Ona jednak nie odpuściła i starała się nadal jeździć. Po wielu rehabilitacjach i ciężkich operacjach udało się. Teraz ujeżdża nawet najdziksze mustangi. Mało osób zna jej historię...
Charakter: delikatna, przyjacielska, cierpliwa

Koń:

Imię: Tiara
Wiek: 3 lata
Płeć: klacz
Rasa: Andaluzyjski
Historia: Jest młodą klaczą, która urodziła się w stadninie. Jest czystej krwi, ale jej upartość jest dość niewiarygodna, dlatego ją sprzedali. Mieszkałam w wielu domach, aż w końcu została na stałe w jednym domku...
Charakter: uparta, opiekuńcza, troskliwa i energiczna
Właściciel: Ellie Grey
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 21:13:19 wysłane przez Tiara » Zapisane

Lucy
Koń
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


All your love is a lie.


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 06, 2012, 21:36:34 »

Koń:

Imię: Lucy (pełne imię: Kaŝtanarbo Neebla Lucy)
Wiek: 6 lat
Płeć: Klacz
Rasa: Koń pełnej krwi angielskiej
Historia: Klacz urodziła się w Anglii w prestiżowej hodowli arabów, a ponieważ hodowla współpracowała z Amerykańskim Stowarzyszeniem Wyścigów Konnych uznano, że po odchowaniu Lucy trafi do ameryki. I tak toż się stało. Klaczka została podjęta wielkiej próbie. Przez rok trenowała ile sił tylko miała, a później zaczęła odczuwać tego efekty. Wygrała wiele wyścigów i była łatwo rozpoznawalna. Została sprzedana tutaj za grube pieniądze. Podczas swego życia trenowała także skoki więc nie jest zła w zawodach skoków i WKKW.
Charakter: Lucy jest bardzo energiczna i rozbrykana. Nie nadaje się jako koń dla początkujących. Klaczka ma duży temperament i często wywija baranki oraz staje dęba. Jeśli oddaje się treningu wyścigowemu z jeźdźcem nic jej nie zatrzyma. Chcę działać sama i pruje przez siebie niczym rakieta. Świetnie nadaje się do terenów i zawodów w przełaju. Jest oprócz tego, że szybka to jeszcze zwinna. Po prostu cud, miód i orzeszki Chichot
Właściciel: Layla Heartephilia

Człowiek:

Imię: Layla
Nazwisko: Heartephilia
Wiek: 19 lat
Płeć: Kobieta
Historia: Layla od małego dziecka uczyła się jeździć i pracowała z końmi. Nauczyła się 'rozumiec' ich mowę i przezwyciężyć temperament. Dziewczyna pochodzi z Texasu stąd jej dziwaczny akcent. Głównie jeździła western'owo, ale uprawiała także klasyczny styl. Brała udział kilka razy w mniejszych zawodach
Charakter: Cierpliwa, przyjacielska, uparta...

Akceptuję, Tiara
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 23:27:31 wysłane przez Lucy » Zapisane

hopemartyna
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 12, 2012, 19:33:51 »

Imię:Mika
Wiek:2 lata
Płeć:klacz
Rasa:arabski
Historia:Jej matka była ciężko chora.W dniu jej narodzin matka zmarła.Codziennie to ja karmiłam ją mlekiem.Było ciężko, ale przeżyła.Nie potrafi beze mnie żyć. Nikomu innemu nie pozwala sie jej dotknąć, wtedy od razu ucieka. Jestem jedyną osobą, której ufa.
Charakter:spokojna,nie ufna,strachliwa
Właściciel: Magnolia Kraska


Imię:Magnolia
Nazwisko:Kraska
Wiek:16
Płeć:kobieta
Historia:Od urodzenia mieszkałam na farmie.Codziennie chodziłam wtedy do mojego ulubionego ogiera Gnomea.Pewnego dnia tata posadził mnie na nim.Wtedy pozułam, że to moje powołanie.Moja mama też jeździła konno.Niestety podczas tragicznego wypadku tak łamała nogi, że dopiero nie dawno zaczęła chodzić.Jeżdżę klasycznie, ale czasami ujeżdżam.
Charakter:miła, przyjacielska,uprzejma

Akceptuję, Tiara
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 14:24:08 wysłane przez Tiara » Zapisane
Delilora
Nowy koń
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


Ave satan! >3


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 20, 2012, 20:10:44 »

Koń:

Imię: Delilora, bo jak inaczej? Czasem mówi się na niego "szatan">3
Wiek: No już na pewno bardziej doświadczony ogierek, 8 latek ma ^_^
Płeć: No ogier, chyba widać xD
Rasa: Hanowerek <3
Historia: Ach, ten koniś już troszkę przeżył. Urodził się w Szwecji i od samego początku nie miał łatwo. Ledwo się odchował, a już musiał zacząć pracować ciężko. Pierwotnie miał zostać przeznaczony do zawodów skoków, bądź ewentualnie do WKKW. Jednak gdy nie okazał się w tym najlepszy został sprzedany. Marnie trafił. Kupiła go olbrzymia stajnia sportowa w Danii do celów rekreacyjnych. Miał ledwie kilka spokojnych godzinek na pastwisku, a potem ma targać te przebrzydłe bachory? O nie, to już za wiele! Delilora, wtedy jeszcze młody nie wytrzymał presji jaką na nim wywierano i tej całej męczarni. Zaczął być agresywny i niebezpieczny. Wiele razy próbował wszelkich rodzajów ucieczek. Podczas jednej z nich doznał urazu przedniej nogi. Uznano go na zatracenie i przekazano rzeźni. Cudem jednak szatan został uratowany. Dziewczyna, która zwykła na nim jeździć odkupiła go. Długo trwało odzyskanie jego zaufania, ale jakoś się udało. Rozpoczął już zdecydowanie mniej gwałtowny trening dresażowy pod okiem jednego z najlepszych ekspertów. Tak żył u swej towarzyszki od czasu do czasu nosząc ją na grzbiecie i trenując w stronę swego przeznaczenia. No i tak oto się skończyło, że przy Alice ten hanowerek wyrósł na świetnego konia ujeżdżeniowego i wspiął się na szczyty.
Charakter: Już samo przezwisko Delilory - "Szatan" - mówi samo za siebie. Inaczej można go tez nazwać potworem. Koń jest energiczny, pełny zapału, a w stosunku do nieznanych osób wręcz śmiertelnie niebezpieczny. Jest bardzo nieufny, a nawet agresywny. Uparty jak osioł ogier ma duże zainteresowanie płcią przeciwną >3. Raczej nie może przebywać w pobliżu innych ogierów bo od razu wszczyna bójkę, po których niemal niemożliwe jest uspokojenie go. Jego charakterek jest dosyć podobny do wydziczałego kota. Podąża tylko i jedynie swoją drogą i nie przyjmuje pomocy od innych. Nie przepada za towarzystwem dużo młodszych, niedoświadczonych koni. Jedyną drogą aby stał się spokojny i posłuszny niczym baranek (oczywiście tylko pod grzbietem Alice) jest trening bądź zawody dresażowe. To jego powołanie i szybko można ujrzeć jego zaangażowanie w to.
Właściciel: Alice England <3


Ludź:

Imię: Alice
Nazwisko: England
Wiek: 22 latka <3
Płeć: No kobieta, a kto? xD
Historia: Dziewczyna jakoś strasznie długiej historii nie posiada. Odkąd była małą i uroczą dziewczynką jeździła konno. Po tym gdy gwałtownie się zmieniła, po śmierci jej matki, wyjechała wraz z ojcem do Danii gdzie trenowała w sportowej stadninie. Tam poznała szatana <3. Wróciła po kilku latach jako już pełnoletnia dziewczyna i z nowym pięknisiem u boku zamiast ojca. Oczywiście był nim nikt inny jak Delilora! No i tak na grzbiecie swego dresażowca zaczęła poznawać nowy świat.
Charakter: Dziewczyna na pierwszy rzut oka wydaje się oschła i nie miła. Zwłaszcza zraża innych to jakiej muzyki i jak się ubiera. Otóż dziewczyna kiedy tylko się da w uszach ma słuchawki, z których rypią wspaniałe dźwięki rocku i metalu, a zwłaszcza heavy metalu. Jeśli tylko może to na swe nogi nakłada glany, a na ręce masę bransoletek z ćwiekami. Jeśli jednak pobędzie się z nią dłużej to pozna się jej prawidzwy charakter. Wyraża swoje zdanie i nie zawsze pozwala jej to na bycie miłą. Zwykle jednak jest pomocna, zabawna, cierpliwa i troskliwa. Zdarza jej się jednak oczywiście mieć zły humor Język


Bardzo ładnie opisane postacie Chichot. Akceptuję, Tiara
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2012, 20:23:50 wysłane przez Tiara » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  



Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naczelnysztabdowodcow kotytomy wirtualna-hodowla-canidea obozyjenieckie eforex