Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dla wszystkich  (Przeczytany 4462 razy)
Tiara
Przewodnik stada
Szybki koń
*****
Offline Offline

Wiadomości: 109



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Grudzień 14, 2012, 16:41:13 »

Popatrzyłam na ogiera, po czym zwróciłam łeb ku drodze. Po chwili zarżałam głośno. Nic. Stanęłam zniecierpliwiona czekając na El. Usłyszałam kroki i w końcu przyszła moja pani. Weszła na padok. Podeszła w moją stronę i wyprowadziła z padoku.
-Pierwszy raz widzę, żebyś chciała wyjść z padoku, a tym bardziej, gdy jest ogier...-powiedziała cicho i szła powoli w stronę stajni.
Zapisane

Delilora
Nowy koń
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


Ave satan! >3


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Grudzień 16, 2012, 19:37:57 »

Z zazdrością przyglądałem się jak Taiara opuszcza padok. Wszystko byleby do ciepła! Kręciłem się przy bramie wyczekując aż ktoś po mnie przyjdzie. Z budynku wyłonił się starszy siwy mężczyzna trzaskając drzwiami. Miał naburmuszoną, odrzucająca minę, a w ręku trzymał mój kantar i uwiąz. Niemalże go przewróciłem gdy tylko otworzył bramę. Nawet nie założył mi kantara. Sam pokłusowałem przed drzwi stajni oddychając chrapliwie.

[zt]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 19:41:45 wysłane przez Delilora » Zapisane

Tiara
Przewodnik stada
Szybki koń
*****
Offline Offline

Wiadomości: 109



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Grudzień 17, 2012, 16:47:43 »

Spojrzałam na ogiera, który przekłusował koło mnie. Nie miał kantara. El popatrzyła, jak ogier stoi przed stajnią i czeka na wpuszczenie.
Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  



Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

my-very-cats vardertoworld fingerrollers psrlrpg agromodelarze